Zdejmujemy LIM-a !

LIM_baner + logo2

www.facebook.com/ratujemy.SBLim

Szanowni Państwo !!

W Grajewie 13 kwietnia 2014 o godzinie 11.00 zaczynamy operację zdejmowania Lim-a z cokołów i transportujemy do miejsca remontu.

Prosimy wszystkich, aby wsparli nasz projekt i dodali nam wiatru w skrzydła do dalszych działań, poprzez swój czynny udział w zbieraniu funduszy oraz pomoc przy samym remoncie !

Relację z całej operacji zarejestruje Adam Sikorski z programu ” Było nie minęło…..” oraz inne media (termin nadania programu podamy wkrótce).

Każdego kto chce nas wesprzeć finansowo zachęcamy do dobrowolnych wpłat na konto bankowe, koniecznie z tytułem wpłaty „ LIM”. Wszystkie środki które wpłyną na poniższe konto z tym tytułem zostaną przekazane na rzecz tego projektu.

59 1020 1332 0000 1102 0778 2073

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ 9 PUŁKU STRZELCÓW KONNYCH W GRAJEWIE
UL. EŁCKA 30, 19-200 GRAJEWO

Wspierają nas:

GIH Grajewo, firma Eko-Dom Grajewo, fundacja „Polskie Orły”, Adam Sikorski z programu „Było nie minęło…”, portal www.historialotnictwa.com, firma ModelMaker www.modelmaker.za.pl, portal www.fotelkatapultowy.pl, czasopismo „Skrzydlata Polska”, hurtownia farb i lakierów „FALA” z Ełku, portal www.samolotypolskie.blogspot.com oraz liczni wojskowi, modelarze, pasjonaci lotnictwa i historii.

Kontakt z nami jest poprzez  Facebook-a lub e-mail: ratujemy.sblim@grh9psk.pl

Pozdrawiamy

GRH 9 PSK wraz z Grupą Wsparcia „Ratujemy Grajewskiego Lima„

 www.facebook.com/ratujemy.SBLim

 

Powrót

Chcesz zobaczyć stare wpisy?
Zajrzyj do ARCHIWUM
%d bloggers like this: