Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa Przyjaciół 9 Pułku Strzelców Konnych 19 07 2011

W dniu 19 lipca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa Przyjaciół 9 PSK w Grajewie. Głównym celem spotkanie było podsumowanie kadencji władz Towarzystwa i jego działalności w latach 2008-2011. Po udzieleniu absolutorium ustępującym władzom dokonano wyboru władz na kadencję 2011-2014.

W skład Zarządu weszli:

Antoni Dudziński – prezes, Janusz Bagiński – wiceprezes, Marzena Sulkowska – skarbnik, Tomasz Dudziński – sekretarz i jako członkowie: Malwina Bagińska, Grzegorz Marciniak i Stanisław Wiśniewski.

W trakcie całego spotkania podkreślano aktywność i wielopoziomowość podejmowanych przez Towarzystwo inicjatyw. Nie zabrakło też informacji o powstałym przy Towarzystwie Społecznym Komitecie Renowacji Grajewskiego Cmentarza Parafialnego. W spotkaniu wzięło udział 38 osób w tym zaproszeni goście: Mieczysław Bagiński – Radny Sejmiku Woj. Podlaskiego i Jarosław Augustowski – Starosta Powiatu Grajewskiego. Szkoda, że zabrakło pozostałych zaproszonych gości, w tym władz samorządowych miasta Grajewo – mamy jednak nadzieję, ze ich absencja była spowodowana ważnymi obowiązkami służbowymi. Całość spotkania, które odbywało się w zaciszu „Dworu Kosiły” upłynęła w miłej atmosferze, a koleżeńskie spotkanie przy grillu po zakończeniu obrad było dobra okazją do luźnych dyskusji i integracji członków Towarzystwa. W spotkaniu udział wzięli prawie wszyscy członkowie naszej GRH.

Powrót

Chcesz zobaczyć stare wpisy?
Zajrzyj do ARCHIWUM
%d bloggers like this: