GRH 9 PSK otrzymała „Wilka Roku” 29.06.2015

Poniedziałek 29 czerwca okazał się dniem wyjątkowym dla naszej GRH. W tym dniu bowiem podczas „Gali Wilka” zorganizowanej w MDK w Grajewie mieliśmy zaszczyt i przyjemność odebrać tytuł i statuetkę „Wilka Roku” przyznaną nam za 2014 r. w kategorii „Promocja Miasta”.


„Wilk Roku” to doroczna nagroda Burmistrza Miasta Grajewo przyznawana w kilku kategoriach. Przyznawana jest ona za osiągniecia i działania w poprzednim roku kalendarzowy, choć przy ocenie zgłoszonych kandydatur brana jest również pod uwagę dotychczasowa wcześniejsza działalność. Nie bez znaczenia w ocenie naszej działalności był zapewne udział GRH w ciągu 2014 r. w prawie czterdziestu wydarzeniach zarówno na terenie miasta, jak i poza jego obszarem.

Na szczególne podkreślenie spośród tych wydarzeń zasłużyły te, które w sposób wyjątkowy wiązały się z promocją Grajewa, a były nimi: Akcja „Ratujemy LIM-ka”; Udział w zdjęciach do filmu „Krew na bruku. Grodno 1939”; Udział w zdjęciach do filmu „Tarcza Rzeczypospolitej”.


Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza 10-letnia działalność została również doceniona w rodzinnym mieście, z którym czujemy się szczególnie związani. Dziękujemy również wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczyniają się do wspierania naszej działalności.

Powrót

Chcesz zobaczyć stare wpisy?
Zajrzyj do ARCHIWUM
%d bloggers like this: